Prečo SCD nefunguje

Vyhnite sa chybám pri nízkosacharidovom stravovaní a budete sa môcť tešiť zo svojich výsledkov oveľa skôr

Jednoduchá PDF príručka poukazuje na aspekty, ktoré bránia v skutočnom posune k lepším výsledkom.

Máte radi skratky? Tak toto je niečo, čo vás skutočne posunie. Žiadna zbytočné omáčky, iba konkrétne chyby a ich možná náprava. Platí pre SCD, AIP, GAPS, Cukrfree, LOWCARB, KETODIET.

V prílohe nájdete testy, podľa ktorých zistíte, či je potrebné zaradiť aj doplnky stravy.

Aj vy s údivom sledujete ľudí, ktorí tvrdia, že im diéta funguje?

Ako je možné, že u vás je to inak? Prešlo niekoľko mesiacov a zaregistrovali ste len mierny pokrok. Skúšate, meníte a testujete sa a stále sa vám nedarí? Môžno ich len jednoducho prehliadate. Chyby, ktorých sa dopúšťajú nováčikovia, ale často aj ostrieľaní milovníci nízkosacharidového stravovania. Máte množstvo otázok a žiadnu adekvátnu odpoveď?

Čo keby ste

  • Vedeli o všetkých chybách a tiež návode, ako ich vyriešiť
  • Mali možnosť otestovať sa, či potrebujete zaradiť aj doplnky
  • Sa dozvedeli, ktoré doplky sú najefektívnejšie

Tiež som spočiatku nevedela, prečo sa žiadne zázraky nedejú. Varila som presne podľa receptov, jedla som len povolené potraviny a ani raz som "nezhrešila". No poviem vám pravdu, spokojná som nebola.
Neustále som niečo skúšala, vylepšovala a menila. Niekdy som si pripadala ako detektív! Hľadala som na internete, kupovala knihy a tiež čítala príspevky vo FB skupinách.

Obrátila som sa na ľudí, ktorí mi poskytli platené informácie. Keď ani to nepomohlo, začala som s "výskumom" na sebe. Vyraďovala a zaraďovala som jednotlivé potraviny a zapisovala som si všetko, čo som zjedla. Sledovala som pri tom reakcie tela. Trvalo to nie dni, ale týždne.

To je dôvod, prečo vznikla táto príručka

A priznám sa, bola to fuška! Dôležitejšie ale je, že som na to prišla. Aby ste aj vy nemuseli podnikať rovnaké kroky povedala som si, že všetko spíšem. Vytvorila som stručný manuál, v ktorom sú opísané základné chyby pri tomto type stravovania. Navyše, pri každej z nich je uvedený postup, ako ju vyriešiť - no skrátka, čo treba robiť 🙂

Vylúčiť potraviny nestačí!

Využite príležitosť a vyhnite sa chybám, ktoré urobí takmer každý začiatočník! Faktom je, že nestačí vedieť, ktoré potraviny z jedálnička vyškrtnúť. Je to ten prvý a základný krok. Ak nezoberiete do úvahy ďalšie aspekty, ktoré súvisia s diétou, môže sa vaša snaha o dosiahnutie cieľa premeniť na nekonečný maratón.

Informácie z kníh a internetu sú ako rozhádzané puzzle

Najprv je potrebné ich mať všetky, potom podľa niečoho roztriediť a následne správne poskladať, aby vznikol nádherný obrázok. Ak vám bude chýbať čo i len jedna časť skladačky, k vytúženému cieľu sa nemusíte nikdy dopracovať.

Neexistuje žiadny dôvod, aby ste

  • Robili rovnaké chyby ako ja
  • Museli platiť vysoké sumy za informácie zo zahraničia
  • Prešli cestou "pokus - omyl"
  • Zisťovali, či máte alebo nemáte užívať doplnky výživy

Tak to vážne nie je potrebné, a už celkom nie, ak je pre vás čas nedostatkovou komoditou. Príručka je stručná, neobsahuje žiadne zbytočné omáčky. Navyše, môže vám ušetriť kopu peňazí za doplnky, pretože k nej automaticky dostanete:

Hodnotný bonus - test na suplementáciu

Otestujte sa na SIBO (Bakteriálne prerastanie v tenkom čreve), kvasinky, parazity a dostatočnú činnosť žalúdka formou jednoduchých odpovedí na otázky. Z bodového hodnotenia zistíte, či je potrebné nasadiť nejakú podporu vo forme suplementácie.

Neprichádzajte o úžasné dni

Skutočnosť je taká, že mnoho začiatočníkov, ale aj ostrieľaných vyznávačov nízkosacharidového stravovania, nie sú spokojní s výsledkami. Príčinou môžu byť chyby, o ktorých neviete alebo ste ich pri čítaní takého množstva informácií prehliadli.

Máte možnosť testovať, tak ako som to robila ja alebo mať všetko na jednom mieste v siedmich bodoch, ktoré si rýchlo zapamätáte, prípadne sa k nim ľahko vrátite.

Už viac nebudete rozmýšľať, prečo sa vám nedarí.

Aj vy ste zistili, že dostať sa k správnym informáciám zaberie kopu času a často stojí aj kopu finančných prostriedkov? Užívali ste nejaký potravinový doplnok a úplne bez efektu? A zrejme to nebolo len raz. Možno vás to už stálo pekný balík.
Podľa výskumov využiteľnosť bežných doplnkov je len nejakých 6 %.

Teraz vážne....

Čo je lepšie? Spoliehať sa na nejaké chemické prípravky alebo skutočne si dať do poriadku trávenie, imunitu, hormonálnu rovnováhu, či zdravú psychickú reakciu? Vhodné potraviny už poznáte zo zoznamu, ktorý ste si mali možnosť stiahnuť zadarmo.

S príručkou ANI VÁM TO NEFUNGUJE? dosiahnete svoj cieľ oveľa rýchlejšie. Prejdete si zoznam chýb a uvedomíte si, kde je problém a ľahko ho odstránite. Podľa prílohy SUPLEMENTÁCIA si urobíte jednoduchý test a možno zistíte, že žiadne doplnky nepotrebujete. A ak áno, ich užívanie je krátkodobé, pretože je namierené na príčinu, nie na následok.

Pravidlá v príručke sú platné pre všetky typy nízkosacharidového stravovania ako SCD, GAPS, Autoimunitný protokol, paleo, LOWCARB.

UPOZORNENIE 1:Príručka ANI VÁM TO NEFUNGUJE tvorí súčasť knihy S JEDLOM RASTIE CHUŤ. Je jej bonusom a nie je potrebné objednávať si ju samostatne.

UPOZORNENIE 2: Príručka nie je v tlačenej forme. Elektronické formáty šetria životné prostredie a váš čas. Po zapletení môžete PDF ihneď čítať vo vašom PC, mobile alebo čítačke kariet. Prípadne si potrebné stránky môžete vytlačiť.

Vyhnete sa zbytočnému experimentovaniu, nespokojnosti a hnevu. Začnite si užívať život naplno!

Získať návod vrátane bonusu za 9,90 EUR