11 chýb, ktorým sa potrebujete vyhnúť na Carnivore diet

E-BOOK ZDARMA:

11 CHÝB, KTORÝM SA POTREBUJTE VYHNÚŤ, ABY VAŠA CARNIVORE DIET (Mäsová výživa) BOLA ÚSPEŠNÁ

 

Dôležitý zoznam, vďaka ktorému nebudete opakovať chyby začiatočníkov

a dosiahnete svoje výsledky oveľa ľahšie a hlavne k plnej spokojnosti

Až 89 % ľudí, ktorí sa pustia do Carnivore diet (mäsovej výživy), ju robia nesprávne a nedosiahnu výsledky, ktoré si vysnívali. S diétou prestanú a myslia si, že to nie je pre nich. Je to obrovská škoda, nakoľko pokiaľ sa to robí správne, výsledky sú excelentné.

Aké by to bolo, keby ste sa konečne začali cítiť ako plnohodnotný človek?

Funkčné a zdravé telo a čistá myseľ?

Tisíce ľudí na celom svete sa denne rozhodne pre Carnivore diet (mäsožravú výživu) pretože na sociálnych sieťach vidí reálne premeny - definitívne schudnutie a vyriešenie dlhodobých zdravotných problémov.

ALE POZOR!

Až 9 z 10 ľudí robí chyby. Väčšinou ide o chyby, ktoré si neuvedomujú, prehliadajú ich alebo nesprávne pochopili kontext Carnivore diet.

Vyzerá to celkom jednoducho a aj to jednoduché je.

ALE

...niektorí ľudia si sami komplikujú život viac ako je to zdravé. Niektorí zase nejdú dostatočne "do hĺbky". Každopádne, začiatky si vyžadujú isté zručnosti/ vedomosti "výživára".

V dokumente si prejdeme 11 základných vecí, vďaka ktorým bude vaše Carnivore diet od začiatku úspešná a pochopia ju aj úplní nováčikovia.

Carnivore diet

Praktický PDF dokument, v ktorom nájdete:

- stručné všeobecné informácie o Carnivore diet
- druhy Carnivore diet
- 11 vecí, na ktoré je potrebné sa zamerať
- každá z nich je podrobne rozobratá
- s takýmto sprievodcom nemôžete urobiť chybu

Dokument slúži najmä ľuďom, ktorí sa do toho chcú pustiť sami a nemajú dostatočné vedomosti

Vaše osobné údaje sú v bezpečí a budem ich ako subjekt Monika Komorášová na základe vašeho súhlasu spracovávať podľa zásad ochrany spracovania osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislatívy.

Stlačením tlačítka vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním potrebným pre zaslanie dokumentu a ďalších noviniek na blogu. Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať.