Vysnívaná práca – rozhovor Jirka Zuzánek

Vysnívaná práca je zárukou spokojného a naplneného života. Presne toto som si myslela a tak som veľmi často rozmýšľala, čo by to malo byť. Moju hlavu častokrát zamestnávali myšlienky typu: „Aká práca by ma robila šťastnou? Čo je mojou vášňou?“ V niektorej z kníh som sa dočítala, že každý človek má na svete nejakú konkrétnu úlohu. No ja som stále nemohla prísť na tú „moju“.

Teraz s odstupom času vidím veci úplne inak a to vďaka porozumeniu ľudskej mysle. Je pre mňa úsmevné, koľko úsilia som venovala tomuto „pátraniu“.

Možno aj vy máte prácu, o ktorej si myslíte, že nie je pre vás ideálna, vyčerpáva vás a stresuje. Každý deň sa zamýšľate nad tým, ako si nájsť niečo vhodnejšie alebo dokonca si hovoríte, že je načase s tým celkom seknúť. Natočila som rozhovor s transformatívnym koučom Jirkom Zuzánkom o tom:
– či je potrebné zmeniť prácu, v ktorej sa necítite dobre
– či budete spokojní len vtedy, ak budete robiť to, čo vás baví
– či existuje podradná práca
– či vás vysnívaná práca dokáže urobiť šťastným

Viac nájdete vo videu.

V dnešnej dobe sú na nás kladené v práci vysoké nároky. Mnohí z nás nevedia, kde sa tá ich energia vytráca a chceli by byť výkonnejší. Často je našou prekážkou len jedna jediná vec a to tá, že nevieme ako my ľudia fungujeme na mentálnej úrovni. To, že o tejto skutočnosti nevieme, nám bráni využívať celý potenciál našej mysli a tak zvládať nielen pracovné, ale aj životné úlohy s ľahkosťou.

Vysnívaná práca vám leží doslova pred nosom. Neveríte? Tu je moja ponuka: ak vám po prvom rozhovore nebude jasný princíp fungovania mysli, druhú hodinu budete mať zdarma>> Načo je dobré rozumieť tomu, ako naša myseľ funguje? Odpoveď nájdete tu>>

Teším sa aj na vaše komentáre o skúsenostiach s vysnívanou prácou. 🙂

Monika Komorášová
Tranformatíny kouč & špecialista na protizápalové stravovanie. Fascinuje ma ako úprava jedálneho lístka môže v človeku prebudiť proces uzdravenia v súčinnosti s pochopením ako funguje ľudská myseľ. Po 17 ročnom hľadaní som konečne našla spôsob ako sa vyliečiť zo zdravotných problémov. Preto som na svojich web stránkach vytvorila projekt Cítim sa skvelo. Rada inšpirujem ľudí variť si jedlo podľa vlastných nápadov. Som autorka knihy ZELENINOVÉ PRÍLOHY>> Ak vás zaujíma môj príbeh môžete si ho prečítať tu>>
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobné údaje budú použité len pre účely spracovania tohoto komentáru. Zásady zpracovania osobných údajov