Ako inšpirovať – rozhovor Martin Jotov, transformatívny kouč

Niektoré veci nefungujú! Zamestnanec nerobí to, čo si vyžaduje jeho úloha vo firme. Partnerovi nevyhovuje destinácia, ktorú ste na dovolenku vybrali a deťom sa nepáči krúžok, o ktorom si myslíme, že by bol preň najvhodnejší. Rodič nechce zmeniť životný štýl v záujme jeho zdravia. Určite by sa našlo veľa príkladov, kedy by sme chceli nájsť jednoduchšiu cestu na to, aby takéto veci fungovali a aby nevznikalo zbytočné napätie.
Vyskúšali ste už všetko a nejde to! Ani ako sa hovorí: po dobrotky, ani inakOpáčili ste robiť to i ono, a aj nejaké metódy a nie a nie. Určite ste si všimli, že ak niekoho chcete o niečom presvedčiť a konáte z pozície sily, tak druhá strana sa chová takto:

– prestane vás počúvať
– vytvorí si akoby obranu a použije protiargumenty
– uzavrie sa do seba

Napätie je také veľké na obidvoch stranách, že by sa dalo krájať.

Ako inšpirovať

Pritom niekdy, keď sa len tak uvoľnene bavíte, nachádzate spoločné riešenia. Veci, o ktorých si myslíte, že vám u druhej strany neprejdu, vybavíte hladko. Ako to je vôbec možné? Je za tým nejaké tajomstvo? Vypočujte si rozhovor s Transormatívnym koučom Martinom Jotovom.

Ako vidíte, žiadne tajomstvo:-) Postačí jednoduché porozumenie toho, ako my ľudia fungujeme. Človek objaví v sebe potenciál, o ktorom si myslel, že naň nemá alebo že na to, aby sa stal leadrom, nepotrebuje ovládať zložitosti. Máme v sebe obrovský potenciál a len vďaka tomu, že nevieme ako funguje naša myseľ, ho nevieme využívať naplno.

Vedomosť o tom, ako my ľudia fungujeme, je pre všetkých a je univerzálne. Jedným osobným koučingom nájdete riešenia pre všetky oblasti vo svojom živote a jednou z nich je práve objavenie svojho obrovského potenciálu, ktorý sa vo vás skrýva>>

Monika Komorášová
Tranformatíny kouč & špecialista na protizápalové stravovanie. Fascinuje ma ako úprava jedálneho lístka môže v človeku prebudiť proces uzdravenia v súčinnosti s pochopením ako funguje ľudská myseľ. Po 17 ročnom hľadaní som konečne našla spôsob ako sa vyliečiť zo zdravotných problémov. Preto som na svojich web stránkach vytvorila projekt Cítim sa skvelo. Rada inšpirujem ľudí variť si jedlo podľa vlastných nápadov. Som autorka knihy ZELENINOVÉ PRÍLOHY>> Ak vás zaujíma môj príbeh môžete si ho prečítať tu>>
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobné údaje budú použité len pre účely spracovania tohoto komentáru. Zásady zpracovania osobných údajov