Vzťahy s partnerom, rodičmi, kolegami, deťmi

Existuje mnoho návodov, štúdií a spôsobov ako si udržiavať dobré vzťahy. Zaoberajú sa tým mnohé štúdie, a dokonca samotná psychológia to má ako samostatný odbor. Každá z nich má nejaký návod, radu ako si vzťah udržať alebo zlepšiť. A my pracujeme a pracujeme a stále to nie je ono. Skúmame, čo spôsobuje naše pocity nespokojnosti. Obraciame svoj pohľad von a považujeme za dôvod svojich pocitov ľudí naokolo: partnera, deti, rodičov, kolegov, šéfa, susedov, … Veľmi ich chceme zmeniť a potom analyzujeme a zisťujeme ako by sa to dalo.

Vzťahy a porozumenie ľudskej mysli

Čo keby sme na chvíľku prestali pracovať na sebe alebo vzťahu a vypočuli si nasledovný rozhovor s Martinom Jotovom, transformatívnym koučom v oblasti porozumenia ľudskej mysle.

Nechajte na seba pôsobiť slová Martina Jotova a po čase si uvedomíte, koľko hlbokých právd je v týchto slovách.

V prípade, že sa potrebujete dozvedieť základy ako dosiahnuť čistú jasnú myseľ bez námahy alebo robenia nejakých techník, jednou z možnosti je dohodnúť si individuálny koučing alebo zúčastniť sa nasledovných akcií:

DISKUSNÉ VEĆERY>>

INDIVIDUÁLNY KOUČING>>

KONFERENCIA>>

PREDNÁŠKA PHDR MICHAL KOPČAN>>

Monika Komorášová
Tranformatíny kouč & špecialista na nízkosacharidové stravovanie. Fascinuje ma ako malá úprava jedálneho lístka môže v človeku prebudiť proces uzdravenia v súčinnosti s pochopením ako funguje ľudská myseľ. Po 17 ročnom hľadaní som konečne našla spôsob ako sa vyliečiť zo zdravotných problémov. Preto som na svojich web stránkach vytvorila projekt Cítim sa skvelo. Rada inšpirujem ľudí variť si jedlo podľa vlastných nápadov. Som autorka knihy TAJNÉ TROMFY ZELENINY>> Ak vás zaujíma môj príbeh možete si ho prečítať tu>>
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.