Paleo kurz – prečo sa zúčastniť?

Paleo kurz je skvelý zážitok, a tiež malé dobrodružstvo! Pár kvalitných surovín sa v priebehu pár minút zmení na niečo, čo poteší vaše oči, nos aj chute. Naučíte sa pripraviť jednoduché jedlo z kvalitných surovín, tiež si ho vkusne naaranžovať, a potom s chuťou zjesť v prítomnosti rovnako vzrušujúco  naladených ľudí. Dokonalé spojenie gurmánskeho zážitku so spoločenským vyžitím. Vôbec sa nečudujem, že čoraz viac ľudí vyhľadáva zážitky spojené s kvalitným jedlom a príjemným prostredím.

Paleo kurz – áno je vhodný pre všetkých

Krátka prednáška o princípoch paleo kuchyne. Po rozdelení úloh kto a čo bude pripravovať sa to začne. Ruky a spotrebiče idú na plný výkon a po pár minútach vznikajú úžasné jedlá. Zatiaľ sa všetko vydarilo, nič nepripieklo, nezhorelo alebo inak pokazilo. Je úplne jedno, koľko máte rokov, odkiaľ pochádzate a či ste v kuchyni ako doma alebo úplný nováčik. Že vyznávate iný výživový smer? Nevadí. Nájdete tu odpovede a inšpiráciu aj pre SCD, LCHF, Primal, GAPS, Autoimunitný protokol.

kurz paleo

Bryndzové halušky v paleo úprave

Tradičný vývar s netradičnými rezancami

Výdatná polievka, minútky, tradičné jedlá v netradičnom paleo prevedení a na záver sladký dezert. Popri varení praktické rady ako netráviť príliš veľa času v kuchyni, a napriek tomu vytvoriť jedlo obsahujúce všetky potrebné živiny pre dokonalé fungovanie a ozdravenie nášho tela. Jednoduchosť a kvalita v jednom.

Paleo kurz – áno pre profesionálne prostredie

Všetko sa odohráva v príjemnom prostredí. Kvalitné a priestranné kuchynské zázemie so 7 pracovnými miestami pre samostatné tvorenie. K dispozícii je aj veľmi vkusná časť na stolovanie.

Šéfkuchár Ivan Rusina týmto akciám hovorí aj psychohygiena. A má pravdu, naozaj je to relax pre telo aj dušu. Po kvalitnom jedle nasledujú rozhovory, vymieňanie skúseností, skratky a triky do kuchyne, ktoré sa každému zídu.

Paleo kurz – áno pre profesionálny prístup

kurz paleo

Kurzom vás budem sprevádzať ja ako lektorka a šéfkuchár Ivan Rusina.

Paleo kurz – áno pre jeho benefity

Najdiskutovanejšou témou PALEO KURZU sú recepty a nákup kvalitných surovín pre varenie. Je vidieť, že povedomie o kvalite potravín sa rozrastá a ľudia si viac dávajú pozor na to, čo kupujú. Aj keď sú kvalitné potraviny o niečo drahšie, zistíte, že nepotrebujete konzumovať také množstvo jedla, ako ste boli doteraz zvyknutí. V tomto prípade platí staré dobré:

Nie sme takí bohatí, aby sme si mohli dovoliť kupovať lacné veci (jedlo).

Pri paleo stravovaní tiež zistíte, že vás prestanú trápiť návaly vlčieho hladu. Ten je hnacím motorom jedenia bez kontroly. Častokrát zjeme aj to, čo vlastne ani nechceme. Vieme síce, že nám to nerobí dobre, ale nedokážeme sa ubrániť.

V skutočnosti ľudia priberajú len z toho, že konzumujú potraviny, ktoré nemajú žiadnu výživovú hodnotu – sú prázdne. Správnym kľúčom zníženia podielu tuku, a to najmä toho brušného, nespočíva v obmedzovaní sa v množstve jedla, ale vo výbere potravín, z ktorých si jedlo pripravíme.

Čo myslíte, ako sa kvalita jedla odrazí na kvalite našich vlasov, pokožky, celkovom zdraví a životnej sily? Všetci, čo vyskúšali paleo stravovanie tvrdia, že majú viac energie, lepšiu výkonnosť, netrpia virózami, zimomravosťou, nedostatkom minerálov, vrátane železa. Pokožka celého tela je vyživená, pleť je zdravá bez zapáleného akné.

Popri vyformovaní postavy bez extrémneho zaťažovania a posilňovania je azda najväčším benefitom hormonálna a psychická rovnováha. Dôležitým ukazovateľom je aj znormalizovanie trávenia a rovnováha v črevnej a ústnej mikroflóre. Ustúpia zápalové procesy a vaše neovládateľné chute na sladké sa stanú minulosťou.

Peleo kurz – áno pre minimálnu investíciu do zmeny

Nepotrebujete žiadne investície navyše – stačí vymeniť nevhodné potraviny za kvalitné a dozvedieť sa, ako ich upraviť. A to je práve úlohou kurzu – zasvätiť vás do všetkých týchto tajomstiev.

kurz paleo

Viac o darčekovej poukážke sa dozviete po kliknutí na fotku

Od teraz je možné ho zakúpiť aj ako darček>> Potom si už len stačí vybrať termín, ktorý vám vyhovuje a prísť medzi nás.

A možno ste sa už nášho kurzu zúčastnili. Podeľte v komentári sa s ostatnými o zážitok!

 

Monika Komorášová
Tranformatíny kouč & špecialista na protizápalové stravovanie. Fascinuje ma ako úprava jedálneho lístka môže v človeku prebudiť proces uzdravenia v súčinnosti s pochopením ako funguje ľudská myseľ. Po 17 ročnom hľadaní som konečne našla spôsob ako sa vyliečiť zo zdravotných problémov. Preto som na svojich web stránkach vytvorila projekt Cítim sa skvelo. Rada inšpirujem ľudí variť si jedlo podľa vlastných nápadov. Som autorka knihy ZELENINOVÉ PRÍLOHY>> Ak vás zaujíma môj príbeh môžete si ho prečítať tu>>
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobné údaje budú použité len pre účely spracovania tohoto komentáru. Zásady zpracovania osobných údajov