Porozumenie ľudskej mysli a pohľad na stres

Porozumenie ľudskej mysli má na oblasť stresu úplne odlišný pohľad. Preto som s touto veľmi diskutovanou témou oslovila mentálneho kouča pre športovcov PhDr. Michala Kopčana. Michal opustil štandardné metódy a jeho práca spočíva práve v porozumení.
V rozhovore odpovedá na otázky:
– prečo dal prednosť porozumeniu ľudskej mysli
– čo je skutočnou príčinou stresu a to nie len v športe
– je naozaj potrebné bojovať so stresom
– ako si poradiť s pocitom stresu pri požiadaní o zvýšenie platu
– je naozaj potrebné sebarozvíjanie

Pripravte sa na úplne iný pohľad.

Prežívanie života v ktorom porozumiete prečo sa niečo deje (napríklad aj stres) je oveľa jednoduchšie ako dookola používať rôzne metódy stratégie, vrátane relaxačných techník. Porozumením základných životných právd získa človek väčší nadhľad, prežíva život s ľahkosťou a lepšie rozumie ľuďom a predovšetkým sebe.

Viac o porozumení ľudskej mysli nájdete tu>>

Viac o Michalovej práci sa dozviete tu>>

Monika Komorášová
Tranformatíny kouč & špecialista na protizápalové stravovanie. Fascinuje ma ako úprava jedálneho lístka môže v človeku prebudiť proces uzdravenia v súčinnosti s pochopením ako funguje ľudská myseľ. Po 17 ročnom hľadaní som konečne našla spôsob ako sa vyliečiť zo zdravotných problémov. Preto som na svojich web stránkach vytvorila projekt Cítim sa skvelo. Rada inšpirujem ľudí variť si jedlo podľa vlastných nápadov. Som autorka knihy ZELENINOVÉ PRÍLOHY>> Ak vás zaujíma môj príbeh môžete si ho prečítať tu>>
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobné údaje budú použité len pre účely spracovania tohoto komentáru. Zásady zpracovania osobných údajov