paleo kurz

KURZ PALEO

Najbližšie termíny:
15.2.2020 - od 9:30 do 12:30 (vypredané)
14.3.2020  - 9.30 do 12.30 (vypredané)
Kurz je vhodný aj pre výživové smery SCD, GAPS, LOWCARB, PRIMAL, autoimunitný protokol.

Miesto: Kultúrny dom, Bobrovec 286

Základná cena 25,- EUR/osoba
Cena pre dvojicu 45,- EUR
Opakovanú účasť 20,- EUR/osoba

Čo vás na kurze čaká?

kurz paleo

krátka prednáška

Zážitok, skvelá nálada, kvalitné jedlo, uvoľnenie.

Pracuje sa samostatne alebo vo dvojiciach. Každý je reálne zapojený a varí, za pomoci lektora pripraví časť alebo celé jedlo. Uvaríme:
Predjedlo
Polievku
Hlavné jedlo
Dezert
V cene sú zahrnuté suroviny, z ktorých si spoločne navaríme. Na záver bude "hostina".
Súčasťou kurzu je krátka prednáška na pochopenie princípov paleo stravovania. Každý dostane manuál. Ukážeme si skratky, ako efektívne narábať s časom v kuchyni a netráviť tak prípravou jedla hodiny. Povieme si, ako si zostaviť jedálniček tak, aby človek ostal sýty 5 a viac hodín a nemusel si dopĺňať energiu sladkosťami a energetickými nápojmi. Počas hostiny bude priestor na zodpovedanie individuálnych otázok.
Kurz je vhodný aj pre ľudí, ktorí s varením nemajú žiadne skúsenosti.

Benefity

Paleo stravovanie patrí medzi výživový smer charakteristický výberom kvalitných základných potravín, ktoré zároveň nevyvolávajú zápalové reakcie. Jeho benefitmi sú vyformovanie postavy, nárast energie, zlepšenie stavu pleti, celkové omladnutie organizmu, psychická a hormonálna rovnováha, zlepšenie trávenia a imunity, prevencie civilizačných ochorení a zvládnutie manažmentu jedenia (výživné jedlo, ktoré nás zasýti na dlhú dobu, preto postačuje jesť 2 x denne bez pocitu hladu).
Pri príprave jedla sa nepoužívajú alergény: lepok, mlieko,
Všetky jedlá budú zostavené podľa zásad protizápalového stravovania>>

Kurz paleo  - hostina, zážitok z varenia, hodovanie, spoznávanie spoločne naladených ľudí a k tomu naviac - BONUS vo forme hry. Budeme spoločne objavovať možnosti v zostavovaní paleo taniera. Prekvapivo zistíte, že niektoré vaše obľúbené jedlá sa len jemnou úpravou dokážu zmeniť na tanier paleo stravníka.
Možno ste si to doteraz neuvedomili, ale príprava jedla je mocnou zbraňou k znovuobjaveniu svojej hravosti, tvorivosti a naladenia na zážitok z prítomného okamihu. Prítomný okamih poskytuje komfort uvoľneného stavu mysle a pociťovanie jednoduchého stavu bytia (moderne tiež FLOW).

Navrátenie dobrého zdravia začína jedlom

Vážne si to necháte ujsť?

Skutočnosť je taká, že momentálne na Slovensku nikto neorganizuje kurzy v podobnom duchu. A ak áno, tak

kurz paleo - certifikát

určite nie také, ako u nás. Máte všetko, čo potrebujete. Príjemné "kuchynské zázemie", kvalitné suroviny a bezkonkurenčná cena. Za 25,- EUR sa dnes v TATRÁCH len naobedujete. U nás máte za túto cenu menu od polievky, min 2 druhy jedla a dezert. Okrem toho získate skúsenosti, kopec poznatkov a spoznáte rovnako naladených ľudí. 🙂

Každý účastník dostane certifikát.

PS: Vôbec nevadí, že nie ste z L. Mikuláša a okolia. Urobte si výlet, spojte ho s poznávaním Liptova alebo kúpaním v Tatralandii, Bešeňovej alebo v Liptovskom Jáne, turistikou v Západných Tatrách. Príjemné ubytovanie nájdete priamo v Bobrovci.

Do Liptovského Mikuláša máte veľmi dobré spojenie vlakom, v prípade, že budete potrebovať odvoz do Bobrovca (cesta autom 5 min) postaráme sa o Vás, stačí napísať do objednávky.

UPOZORNENIE: Prosím prihlasujte sa v predstihu, kurzy sú pravidelne vypredané. Sme limitovaní kapacitou a pretože chceme udržať vysoký štandard, nie je možné prekročiť plánovaný počet účastníkov.

Kurz je možné objednať aj mimo plánovaných termínov. Cena, počet účastníkov, a termín je stanovený na základe vzájomnej dohody s objednávateľom. Je možné tiež zmeniť zameranie kurzu - napríklad urobiť kurz len na zeleninové prílohy, pickles, studená kuchyňa, steaky, atď.

Do objednávky, prosím, uveďte heslo: KURZ LM+ údaje k fakturácii: meno, priezvisko a poštovú adresu, počet účastníkov kurzu a miesto a termín, na ktorý chcete prísť.
KURZ je potrebné uhradiť vopred!
ADRESA: Kultúrny dom Bobrovec 283

kurz paleo

Možnosť zakúpenia ako darček. Viac info>>

Vaše osobné údaje budú použité len za účelom vyriešenia Vášho dotazu. Zásady zpracovania osobních údajov

Referencie

Čo hovoria účastníci paleo kurzu

Dostala som kurz ako darček a ten zážitok stál za to! Dáva mi zmysel uvariť jedlo z kvalitných surovín. Osobne ma veľmi zaujala filozofia Paleo, a aj tie recepty čo sme robili, tak isto teplé raňajky...inspirativne veci, určite zahrniem do jedálnička, musím sa naučiť viac dávať dôraz na vývar a s tým spojené rôzne typy polievok - pre mňa asi top jedlo karfiolova ryža 🙂 Kurz by som odporučila všetkym otvoreným ľuďom zdravého stravovania, ktorí chcú veci vedieť prakticky a nielen si to teoreticky študovať.
Petra FilipovičováFinanční odporník, Partners group SK
Kurz som dostal od manželky ako darček na meniny. Nevedeli sme aké to bude. Chceli sme strávit čas varenim a čitali sme, že býva dobrá nálada, čo sa potvrdilo. Boli sme príjemne prekvapení s tým, koľko informacií za ten čas zaznelo a dozvedeli sme sa. Určite by som to odporúčal, resp. aj kurz komunikoval tak, že to nie je len varenie ale celkovo pohľad na zdravú stravu a to ako si človek môže jedlom zlepšiť zdravie.
Jakub Jarabicamajiteľ Blueweb s.r.o
Kurz sa mi veľmi páčil, jedlo bolo úchvatné, atmosféra tiež. Celkovo hodnotím veľmi pozitívne. V podstate som si utvrdila množstvo informácii, ktoré som si už sama zozbierala a uistila sa, že idem správnym smerom. Veľmi ma inšpirovali aj fotografie s tvojím vzorovým jedálničkom pri autoimunitnom mesačnom stravovaní. Stále sa k tomu ešte len odhodlávam. Ďakujem za všetky tipy, rady a odporúčania.
Mária Mrázovámaterská dovolenka
Všetko bolo výborné: priestory, jedlo. ľudia. Mala som super pocit veľa som sa naučila aj najedla:-) Uvítala by som tématické varenie pre ľudí s autoimunitnými chorobami.
Soňa Lištiaková,ekonómka
Príjemné domácke prostredie, dobre som sa tam cítil. Páčil sa mi vhodne prezentovaný teoretický úvod. Praktickú čast môžem len pochváliť, recepty boli jasne prezentované, potraviny pripravené. Kto vie variť a varí môže sa realizovať. Ja kuchár nie som, jednoduché veci a jednoduché chute si spravím ale pán kuchár sa pozná, sledovať Ivana pri práci aj Teba Monika je potešenie. Radosť priniesol aj výsledok, vizuálne perfektne servírované a chuťové poháriky si veľmi užívali. . Celkový dojem, moje očakávania sa splnili. Boli otázky načo tam idem, hľadať riešenia keď sú zdravotné problémy, keď už je nutné ich hľadať to je akceptovaný dôvod. Hľadať riešenia na základe zvedavosti a osobnej intuície, to sa aj kamarátom a rodine ťažko vysvetľuje. Informácie k nám prichádzajú v správnej chvíli keď ich potrebujeme, možno práve tieto pomôžu mne. Celý čas som sa cítil príjemne, atmosféra bola priateľská, zišla sa sympatická partia. Jeden z dôvodov čo ma pri rozhodovaní zaujal bolo aj označenie zážitkové varenie. Toto spojenie vo mne vyvoláva zvedavosť, očakávanie niečoho nového a príjemného. Teraz to bolo o Paleo strave ale aj iný druh varenia zo zážitkami vyvoláva túžbu zažiť niečo nové, iné, lákavé.
Stanislav Bendík

Pozrite si aj iné veľmi zaujímavé akcie >>

Svoju otázku napíšte do formulára, rada vám odpoviem.