Ako sa vymaniť z kolotoča problémov spojených s trávením vrátane nadváhy

 

Doprajte svojmu telu skutočné jedlo a vaše telo začne fungovať bezchybne. Naučte sa vybrať pre seba vhodné potraviny a zregenerujte ho od základov. Skombinujte a upravte ich tak, aby ste pocítili okamžitý nárast energie.

Protizápalové stravovanie

Obťažuje vás vaše vlastné trávenie? 

Už vás nebaví dookola sa zaoberať myšlienkami čo spôsobilo ťažobou, nafúknuté brucho, kŕče, prieberanie na váhe alebo chudnutie?

Denno - denne si hovoríte: "Ja asi priberám aj z vody! Moju energiu vysáva snáď nejaký upír. Čokoľvek zjem, kľačí mi to v bruchu ako balvan. Mám alergiu už takmer na všetko. Moja pleť je samý "pupák" a už neviem, čo jesť lebo zo všetkého ma nafúkne.  Nedokážem žiť bez sladkostí, obmedzovať sa, hladovať a diéty mi skrátka nefungujú."

Je to aj váš prípad?

 • Jedna vec je:
  Na svete je tisíce diét, ktoré niekomu zafungovali. Pravdou ale tiež je: každý sme iný. A to čo zafungovalo jednému, nemusí platiť automaticky aj pre vás.
 • Druhou nemenej dôležitou vecou je:
  Ľudia s nadváhou majú zároveň problémy s trávením alebo hormonálnou nerovnováhou a preto je potrebné použiť postupy určené na liečbu, nie na chudnutie.
 • Nakoniec tretia
  K dobrým rozhodnutiam ohľadom jedla nie je dôležité vedieť ktoré potraviny sú zdravé. Oveľa dôležitejšie je vedieť, ktoré jedlo naše zdravie podporuje.

Určite sa chcete v živote venovať príjemnejším veciam nie rozmýšľať o tom prečo ste často unavený a nechce sa vám ani len prstom pohnúť nie to ešte cvičiť.

Neviem, či si uvedomujete, ale mnoho zdravotných problémov je spôsobených nesprávnym trávením. To samozrejme  ovplyvňuje nedostatočné zásobenie tela živinami. Bez živín nemá telo energiu ani chuť na fyzickú aktivitu, ktorá je pre zdravého človeka úplne prirodzená.

Telo s nedostatočnými živinami sa domáha svojich potrieb signálmi, ktorým často nerozumieme, a tak ich neuvážene zaháňame povzbudzujúcimi prostriedkami. (káva, energetické nápoje, sladkosti, lieky, doplnky výživy,...) Nič z toho však nepotrebujeme!

Stačí obnoviť trávenie a črevnú mikrobiotu, pretože v nej sa skrýva 80 % našej imunity. Oslabená imunita je príčinou väčšiny zdravotných ťažkostí.

Tajomstvo obnovy fungovania nášho tela spočíva v správnom výbere, kombináciách a príprave jedla z bežne dostupných prirodzených potravín. (zelenina, mäso, tuky, ovocie) Samozrejme s prihliadnutím na zdravotný stav a jedinečnosť každého z nás.

Stačí si urobiť "poriadok" na tanieri

Nefungovalo mi nič, vrátane tých najmodernejších a najpopulárnejších diét. Nebolo to jednoduché, na veľa potravín som mala alergiu. Začala som testovať a našla som pre seba to najoptimálnejšie riešenie.

Trvalo mi však roky, kým som prišla na to, čo treba urobiť ako prvé, aby človek dokázal vnímať potreby svojho tela. Zostavovaním jedálničkov som postupne začala pomáhať svojim kamarátom a známym a neskôr klientom.

Výsledky klientov som si analyzovala a vznikol mi z toho jednoduchý poznatok. Každý sme iný a každému vyhovuje niečo iné. Dokonca aj ľudom s rovnakými problémami nemusí vyhovovať rovnaký jedálniček.

Aby ste však zistili, čo je pre vaše telo to pravé je potrebné začať od základu. Preto som pre vás pripravila sprievodcu.

Krok po kroku sa dostanete k vašej psychickej a fyzickej pohode a navyše

Sprievodca SCD
 • Obnovíte stratenú energiu
 • Naštartujete trávenie a zbavíte sa zažívacích problémov
 • Budete mať už natrvalo ideálnu postavu
 • Podporíte prirodzenú detoxikáciu
 • Posilníte imunitu
 • Zregenerujete celé telo
 • Skrotíte neposlušné hormóny

Teraz, vrátane bonusov 27,- EUR

Ako dosiahnem výsledky

Elektronická kniha S JEDLOM RASTIE CHUŤ je overeným sprievodcom pre ľudí, ktorí túžia po opätovnej fyzickej a psychickej kondícii. Knihu som vytvorila na základe skúseností, ktoré fungovali mne a mojim klientom. Jedná sa o takzvanú eliminačnú diétu, kedy sa záťažové potraviny zavádzajú postupne a pozorovaním reakcií tela sa dospeje k jedálničku, ktorý prospieva práve tým individuálnym potrebám.

Výber potravín zodpovedá odporúčaniam Dr. Amy Myers a tiež výskumom Elaine Gottschall – bunkovej biologičky, nutričnej biochemičky a jej diéty The Specific Carbohydrate diet. Niektoré potraviny z jej zoznamu som bola nútená vyškrtnúť pre spomaľovanie nástupu účinkov, čo sa mi v praxi potvrdilo. Nebojte sa, len na určitú dobu:-)

Pomocou sprievodcu sa dopracujete k želaným výsledkom oveľa efektívnejšie. Kniha obsahuje potrebné informácie k hladkému zdolaniu celej kúry. Je plne nutrične vyvážená bohatá na základné makro a mikronutrienty. Samotná kúra je rozdelená do 4 týždňov s postupným zavádzaním vhodných potravín, spôsobom ich úpravy a zavedením liečebných pokrmov.

Ako vám pomôže sprievodca

 • naučí vás rozumieť svojmu telu. Len za pomoci správne zvoleného výživného jedla naštartuje trávenie a zabezpečí, aby vaše telo zužitkovalo z jedla všetky živiny, ktoré potrebuje
 • posilní imunitu
 • nastolí hormonálnu rovnováhu
 • minimalizuje zápalové procesy v tele
 • podporí zdravú psychologickú reakciu
 • pomôže vám nastoliť rovnováhu v črevnej flóre a tým plne obnoví jej úlohu v našom tele
 • zbaví vás nepotrebného tuku a iných usadenín. Vyradením jedla, ktoré telo zaťažuje, začne prirodzená detoxikácia
 • naučí vás konzumovať jedlá, ktoré podporujú uzdravenie
 • prestanú vás trápiť chute a neustály pocit hladu a to úplne prirodzene, bez trápenia a odvykacích sprievodných javov

Sprievodca je pre ľudí, ktorí:

 • pochopili, že správne trávenie je alfou a omegou správnej činnosti celého organizmu vrátane psychiky
 • si chcú užívať život naplno a tešiť sa zo života
 • neveria, že nadváha je dedičná
 • sa presvedčili, že neplatí stará rovnica: Zníženie príjmu potravy a zvýšenie výdaja = zníženie hmotnosti
 • túžia rozvinúť svoj potenciál a dokážu si vyberať
 • chcú byť aktívny aj v strednom a vyššom veku a vedia, že vek je len číslo
 • vedia, že rozumieť svojmu telu je na nezaplatenie

POZOR: Jedná sa o diétu, pri ktorej nebudete hladovať, zakladá sa na výbere potravín a dodržiavanie návodu je dôležité!

Pre koho určite nie! Ľudia, ktorí:

 • nemajú trpezlivosť a disciplínu (nedokážu rešpektovať, čo je v danej chvíli vhodné urobiť)
 • svoje zdravie odovzdali do rúk iným
 • neakceptujú zmeny a nepociťujú potrebu napredovať
 • nevedia si predstaviť život bez určitých potravín (žiaľ niektoré výrobky si názov potravina ani nezasluhujú)
 • veria presvedčeniu, že zdravotné problémy prichádzajú vekom

Dokáže pomôcť v prípade, ak máte: problémy s trávením, kožou a vylučovaním, zahlienený organizmus, alergie, migrény, únavu, mykózy, nadváhu alebo podvýživu, anémiu, poruchy spánku a dlhodobý zápal v tele. Pomáha tiež pri obnove črevnej mikroflóry po liečbe antibiotikami, posilniť imunitu, pripraviť na plánované rodičovstvo, a iné. V prípade, že sa potrebujete uistiť, či je kúra vhodná aj pre vás, kontaktujte ma>>

 UPOZORNENIE: Kniha je v elektronickej podobe vo formáte PDF a dá sa stiahnuť a čítať vo vašom  PC, tablete, mobile alebo za pomoci čítačky. V prípade potreby si niektoré strany alebo celú knihu dokážete vytlačiť. Elektronické knihy šetria životné prostredie a čas. Knihu po zaplatení máte ihneď doma.

Hodnotné bonusy

Psychika a trávenie so sebou veľmi úzko súvisia. Hľadáte šťastie a duševný pokoj? Neviete sa zbaviť zlozvykov alebo presvedčení, že diétu alebo akúkoľvek životnú situáciu nezvládnete? Ako bonus ku knihe máte  jedinečnú konzultáciu v ktorej vám pomôžem spomenúť si, že pocit šťastia, je pre človeka úplne prirodzený stav. Nie je potrebné si ho zaslúžiť, či dokonca vedieť zložité techniky a navštevovať preto  drahé semináre  a kurzy.

porozumenie mysli#  1. bonus: Konzultácia v hodnote 29,- EUR. Teraz ZDARMA.

Na konzultáciu je potrebné sa samostatne objednať a dohodnúť si termín dopredu.

 

# 2. bonus: Rozpis jedál v PDF formáte v hodnote 40,- EUR. Teraz ZDARMA.

Za týždenný jedálny lístok si výživový poradca zaúčtuje od 10,- EUR. Vy máte jedálny lístok v cene a to na 4 týždne

# 3. bonus: Podpora

V prípade otázok, počas kúry, mi môžete kedykoľvek napísať správu alebo e-mail. Na rôznych fórach a internete sa často stretnete s protichodnými názormi. Mať skúseného mentora je na nezaplatenie.

# 4. bonus: Pomôcka na zvolenie vhodných doplnkov v hodnote 12,- EUR. Teraz ZDARMA.

Šetrite svoju peňaženku! V prílohe nájdete prehľadnú pomôcku na základe ktorej si vyberiete správnu suplementáciu - najvhodnejšiu podporu pre rýchlu regeneráciu. Jednoduchým testom získate odpoveď, či vôbec má zmysel kupovať niektorý z doplnkov výživy.

Celková hodnota bonusov predstavuje 81,- EUR.

Neprichádzajte zbytočne o úžasné dni!

Skutočnosť je taká, že na trhu nájdete tisíce odporúčaní na vhodné stravovanie. Faktom zostáva, že ani jedna z diét nerešpektuje jedinečnosť každého z nás.

Máte možnosť roky testovať, tak ako som to robila ja. Alebo ísť postupne krok za krokom podľa overených postupov, ktorými sa k svojmu cieľu dostali už stovky mojich spokojných klientov.

Už viac nebudete potrebovať zisťovať, čo funguje iným a čítať štúdie ovplyvňované potravinovým priemyslom.

Aj vás udivuje, koľko sú ľudia ochotní investovať do výživových doplnkov, práškov na chudnutie, zázračných byliniek a superpotravín? Niekedy ich investícia prekročí stovky EUR. Pritom si neuvedomujú, že najväčší poklad majú priamo pred sebou. Stačí spoznať ktoré potraviny nášmu telu prospievajú a ktoré zase nie. A nebojte sa vôbec sa nejedná o potraviny, ktoré je potrebné niekde zháňať a investovať do nich kopu peňazí. Sú to úplne bežné základné potraviny.

No schválne. Kúpite si jednorázovo výživový doplnok v hodnote 37,-EUR alebo radšej získate návod, na základe ktorého raz a navždy zistíte, čo prospieva vášmu telu? Vo svete sa predáva množstvo potravín s označením "zdravé". Ale to nezanmená, že sú nášmu telu zároveň aj prospešné.

S JEDLOM RASTIE CHUŤ je praktický návod, na základe ktorého sa naučíte rozumieť vášmu telu a vyladíte si svoj tanier podľa seba. Skutočné jedlo umožní vášmu telu naštartovať všetky mechanizmy k: zdravému tráveniu, správnej hormonálnej reakcii, fungovaniu imunitného systému a zdravej psychologickej reakcii.

Teraz navyše s jedinečnou konzultáciou na pochopenie vlastných myšlienok a jedálnym lístkom na celý mesiac.

Každý jeden deň, kedy svoje rozhodnutie odkladáte, vás uberá o zážitok žiť svoj život naplno!

Iba teraz získate návod za 27,- EUR vrátane bonusov

Vaše najčastejšie otázky & odpovede

Je kúra náročná na prípravu jedla?

Možno zo začiatku.Postupne si nájdete správny systém a pôjde to veľmi ľahko. V knihe sú návody ako si uľahčiť prácu pri príprave jedla.

Spĺňa požiadavky bezlepkovej a bezlaktózovej diéty?

Áno. Navyše spĺňa podmienky, nizkosacharidových diét ako SCD, paleo, ketodiét, lowcarb a tiež autoimunitnému protokolu.

Ako dlho trvá kúra?

4 týždne, v prípade potreby je možné ju predĺžiť. Je to individuálna záležitosť.

Je pre každého?

Nie nie je. Najlepšie je napísať e-mail na : info@monikakomorasova.sk a informovať sa.

Môžem začať kedykoľvek?

V prípade, že ste na konvenčnej strave je potrebný určitý čas prípravy na prechod.

Ak som nenašiel odpoveď

Napíšte mi dotaz na e-mail: info@monikakomorasova.sk, rada vám odpoviem.

Budem potrebovať nejaké špeciálne potraviny?

Nie. Jedná sa o bežné voľne dostupné potraviny ako mäso, ryby, zelenina kvalitný tuk.

Je možnú kúru absolvovať aj pri zamestnaní a škole?

Bude potrebná organizácia a všetko sa dá zvládnuť.

Prospeje aj ľuďom s podvýživou?

Áno, váha sa znormalizuje, pretože do tela dostaneme kvalitné živiny.
Monika Komorasova

Monika Komorášová

Autorka kníh: S JEDLOM RASTIE CHUŤ, TAJNÉ TROMFY ZELENINY a projektu CÍTIM SA SKVELO
Moja viera nájsť stravu, ktorá mi dodá energiu, trvala dlhé roky. Zázračné tabletky, superpotraviny, výživové doplnky, detoxy, drahé zákroky a kúry môj cieľ iba odďaľovali. Až zmena v jedálnom lístku vyriešila moje dlhoročné trápenie s trávením a ďalšími zdravotnými problémami, ktoré sa postupom času nabaľovali. Mojou víziou je ukázať ľuďom, ako jednoduchá zmena stravovania dokáže naštartovať proces samouzdravenia. Kniha S JEDLOM RASTIE CHUŤ je overeným manuálom pre rýchly nástup výsledkov za pomoci vhodne zvoleného jedla.
Do 2 mesiacov som mala späť svoju váhu

Monika je super, tak ako jej kniha. Ďakujem za úžasné rady. Po operácii som za pol roka pri nízkej hybnosti pribrala 6 kg a nešla som sa ich žiadnou stravou a dietou striasť. Dokoca som z liekov mala poruchy trávenia a afty s oslabenej imunity. Ako som prešla na SCD stravu v priebehu 2 mesiacov mám nazad svoju hmotnosť. Moje trávenie sa zlepšilo a po aftách ani stopa. Všetkým odporúčam. Monika veľké ďakujem 🙂
Jana Gazdová
Niekedy stačí pochopiť dôsledky

Mojím heslom bolo jesť všetko, ale s mierou, až kým sa nedostavila choroba – zápal dutín, z ktorej som sa nevedela vyliečiť ani štyroma po sebe nasadenými antibiotikami v priebehu dvoch mesiacov a to nehovorí m o negatívnych sprievodných reakciách môjho organizmu na toľké množstvo liekov. Našťastie som dostala kontakt na pani Moniku, ktorá mi veľmi pomohla. Upravili sme stravu podľa zásad SCD, no najmä mi vysvetlila dôsledky toho, čo zjeme na náš organizmus. Držala som sa jej pokynov a na moju veľkú radosť po 3 dňoch som sa začala cítiť lepšie a každým dňom sa to zlepšovalo. Prísne pravidlá SCD som dodržiavala 2 mesiace a od vtedy som zdravá a moja imunita na tom nikdy nebola lepšie- už pol roka ani náznak nachladenia, či choroby. Čiže mojím heslom od teraz je: neobmedzovať sa v jedení, ale stravovať sa zdravšie a prospešnejšie pre naše telo.
Stanka Mazáková
Mal som depresie z jedla

Všetko sa začalo pred troma rokmi, keď som po dlhšej ceste pociťoval veľkú slabosť a únavu. Nepripisoval som tomu väčšiu pozornosť, ale stavy únavy, slabosti, vyčerpania, tlaku na hrudi, závrate, a pod sa stupňovali a tak som začal navštevovať lekárov. Všetky vyšetrenia boli v poriadku. Až po dvoch rokoch mi zistili veľmi rozšírený Helikobakter , chlamydie na trávení, pliesne a huby. Samozrejme ma lekári začali liečiť antibiotikami. Bolo ich veľmi veľa . Keď mi oznámili, že už som vyliečený, tak som sa potešil, ale naozajstné peklo začalo až potom. Antb. mi zničili črevnú flóru a všetko čo som zjedol mi robilo obrovské problémy. Nespal som cez noc a zo všetkého čo som zjedol mi bolo zle. Za 8 mes. som schudol 30kg a začal som mať depresie z jedla. Bál som sa už čokoľvek zjesť. Pátral som po všetkom možnom čo by mi pomohlo, až som narazil na Moniku. Vysvetlila mi pôvod problému, poradila čo jesť, zostavila jedálny lístok a konzultáciami cez videochat pomohla aj mentálne. Postupne sa môj stav zlepšoval a aj depresie zmizli... ďakujem za pomoc PETER :-))
Peter Golšan podnikateľ

Sprievodca S JEDLOM RASTIE CHUŤ 37,- EUR + bonusy za 69,- EUR
_______________________________________________________
                          Celkom                           106,- EUR                                

Iba teraz získate návod za 37,- EUR vrátane bonusov