Aké by to bolo, keby ste vedeli

ovládnuť svoj hlad a vďaka tomu

pocítili liečebnú silu pôstu?

Pôst je starý ako ľudstvo samo a ľudia ho dokázali využiť okrem chudnutia a zdravotných účinkov aj na omladenie, povzbudenie mentálnych schopností a spiritulaity.

Kľúčom k úspechu sú informácie. Až 83 % ľudí tvrdí, že správne a zrozumiteľne podané infomácie ich presvedčili aby urobili vo svojom živote konečne kroky, na ktoré sa nevedeli roky odhodlať.

Protizápalové stravovanie

Toto sú hlavné dôvody prečo má pôst v mojom živote trvalé miesto a prečo by ste si ho mali dopriať aj vy

Ak viete, ako správne robiť pôsty, tak vám to môže pomôcť:

 • Detox
  Na svete je tisíce produktov, ktoré sľubujú detox. Nič však nie je spoľahlivejšie, účinnejšie, efektívnejšie, prirodzenejšie ako pôst. Okrem toho, nič vás nestojí. Vďaka očiste omladnete, schudnete a zlepšíte sa zdravie.
 • Zdravie
  Každý, kto vyskúšal tradičný pôst potvrdil, že jeho zdravotné problémy sa vyriešili. A ak nie, celkom výrazne sa zlepšili. Pôst totiž ako jediný pôsobí na úrovni opravy buniek (autofagia) Správne vykonaný pôst sa vyrovná modernej terapii kmeňovými bunkami. Rozdiel je len v cene - pôst je totiž zadarmo.
 • Aktivácia
  Ľudia dnes veľmi často využívajú na povzbudenie svojho tela a mysle stimulanty ako káva, výťažky rastlín, húb, či chemicky vytvorených hormónov. V minulosti starodávny učenci a filozofi využívali hlad na aktiváciu svojej mysle. Zistili totiž, že pri hlade písanie kníh, riešenie rébusov a ťažkých hádaniek ide oveľa ľahšie. Stimuláciu hladom dnes moderní ľudia využívajú po celom svete, tak prečo by ste tento lacný a efektívny prostriedok nemohli používať aj vy?
 • Spiritualita
  Pôst je učinná metóda, prostredníctvom ktorej je možné rozvíjať  schopnosť ovládať vlastné nekalé túžby, skľudniť mysel a pozdvihnúť svoju spiritualitu.
 • Sebapoznávanie
  Až keď prekonáme svoje strachy, vykročíme zo svojej zóny komfortu, zistíme, čo naozaj dokážeme. Možno to krátkodobé prekonanie prekážky, ktorým je hlad, vám ukáže kde sa skrýva váš skutočný potenciál v ktorejkoľvek spomenutej oblasti. Zdravie, výkonnosť, mentálne nastavenie a duchovný rozmer. O ľuďoch, ktorí podstupujú krátkodobé výzvy, čo je tzv. pozitívny stres, vieme, že sú mentálne a fyzicky oveľa zdatnejší.

Skvelou správou je, že..

Ľudia, ktorí dokážu ovládnuť svoj hlad, sú o 89% úspešnenší

aj v iných oblastiach ako je zdravie.

Čím to je?

Hlad je určitá forma stresu. O strese, najmä tom krátkodobom, je známe, že dokáže organizmus utužiť. Z uvedeného dôvodu ľudia podrobujú svoje telo fyzickej námahe: zaťažujú svalstvo, chodia do sauny, vystavujú sa chladu,... Na mentálnej úrovni zase preverujú svoje vôľové vlastnosti, sebadisciplínu, skúšajú nové veci (prekonávajú strach z neznámeho). O ľuďoch, ktorí podstupujú takéto krátkodobé výzvy, vieme, že sú mentálne a fyzicky oveľa zdatnejší.

Keď je pôst taký účinný, prečo ho potom nerobí každý?

Ľudia pri "pokusoch" o pôst najčastejšia narazia na niektorú z týchto prekážok:

 • Neúpné alebo žiadne informácie
  Čím menej hodnoverných informácií, tým väčší strach z neznámeho. Je dobré si uvedomiť, že náš mozog sa bojí neznámych vecí a takto nás chráni pred istou formou nebezečenstva.
 • Zanedbanie prípravy
  Prvé, čo sa dozviete o pôste je ako skvele funguje. Nikde však nenájdete relevantné informácie ako sa na pôst pripraviť.Nikto vám nepovie, že správna príprava rovná sa 99% úspechu.
 • Negatívna skúsenosť
  Priznám sa, že jedna moja skúsenosť nedopadla podľa mojich očakávaní. Všetko však bolo zapríčinené obidvomi predchádzajúcimi bodmi, a teda neúplné informácie a hlavne nepripravenosť. Podľa štatistík až 55% ľudí odradí prvý neúspešný pokus. Táto skúsenosť ich dokáže odradiť natoľko, že sa viac k téme pôstu nevrátia. Čo je obrovská škoda.
 • Mýty
  Prídete o svaly! To, čo schudnete, vráti sa dvojnásobne! A iné. Opäť, pokiaľ človek nemá správne informácie a hlavne nevie, ako organizmus funguje pri pôste, tak stále bude veriť niečomu, čo si nevie vysvetliť.

Pripravila som pre vás on-line seminár:

PÔST AKO SÚČASŤ ŽIVOTA MODERNÉHO ČLOVEKA

Na on-line seminári: PÔST AKO PRIRODZENÁ SÚČASŤ ŽIVOTA MODERNÉHO ČLOVEKA mám pre vás kompletný návod ako sa "skamarátiť" s hladom a využiť ho tak vo svoj prospech. A to nielen v oblasti zdravia a chudnutia ale prekvapivo aj v iných oblastiach  života - sebapoznávanie, mentálny výkon, spiritualita.

Čo všetko získate účasťou na seminári:

 • Postup
  Pôst sa javí ako vcelku jednoduchá záležitosť. Mnoho ľudí ale pohorí práve na tom, že sa dopredu nepripraví. Preto na seminári prejdeme každú oblasť a podrobne si povieme ako postupovať pred, počas a po ukončení pôstu. Je to niečo ako projektová dokumentácia na stavbu domu. Presne viete, čo potrebujete urobiť pred výstavbou, počas výstavby a aj po dokončení stavby, Nemôže sa stať, že najprv položíte betónovú platňu a potom zistíte, že nemáte vyriešené vodovodné prípojky.
 • Obsah
  Kvalitné informácie sú zásadné. Povieme si, čo vás čaká, s čím sa môžete pri pôste stretnúť a ako sa vyhnúť začiatočníckym chybám. Mnohokrát sa neodvážime robiť veci, ktorým nerozumieme. Počas semináru si zrozumiteľnou formou vysvetlíme aké pochody sa odohrávajú v tele pred aj počas pôstu. Tiež ako tieto poznatky využiť následne v bežnom živote.
 • Detaily
  Seminár je obohatený o zaujímavé ale dôležité podrobnosti, vďaka ktorým vám informácie pekne do seba zapadnú až do "posledného dielika". Povieme si krátko o histórii, skúsenostiach ale aj o tom, ako s pôstom súvisia. hormóny šťastia

Nie nadarmo, v súvislosti s pevnou vôľou a sebadiscipínou, ktorá je jedným zo základov úspechu a dosahovania cieľov, sa hovorí: Keď dokážeš ovládnuť to, čo ješ a piješ, dokážeš aj všetko ostatné.

Chcete aj vy konečne odhaliť skutočné účinky pôstu a vďaka tomu dosahovať skvelé výsledky a to nielen v oblasti chudnutia a zdravia ale aj pri sebapoznávaní, mentálnom výkone a spiritualite?

Pozrite, čo vás on line seminár

PÔST AKO SÚČASŤ ŽIVOTA MODERNÉHO ČLOVEKA naučí:

 • Ako pracuje vaše telo počas pôstu a zahodiť tak zbytočné strachy
 • Váš organizmus dokáže fungovať v dvoch režimoch. Jeden, keď prijímate stravu a iný, keď ju neprijímate. Prechod medzi nimi je u mnohých začiatočníkov sprevádzaný prejavmi ako mierna bolesť hlavy, stav ako pred chrípkou, svalové kŕče, nervozita, únava. Na seminári vás naučím ako tieto prechody zvládnuť bez týchto nežiadúcich prejavov.
 • Ako bez stresu a s ľahkosťou preklenúť prejavy hladu
 • Ako zvládnuť "provokáciu" okolia: pohľad na jedenie iných ľudí, vône jedla, chute, nabádanie okolia na porušenie pôstu
 • Druhy pôstu a ich účel
 • Vedieť spoľahlivo zhodnotiť/rozlíšiť svoje momentálne zdravotné a mentálne rozpoloženie, za účelom výberu toho najvhodnejšieho druh pôstu.
 • Ako sa naučiť fungovať bez jedla, a to aj bez toho, aby ste si museli zobrať voľno a cestovať niekde na pobyt.
 • Ako sa naučiť vnímať/rozpoznávať signály vášho tela a podľa toho prispôsobiť dĺžku pôstu.
 • Ako sa vyvarovať začiatočníckych chýb.
 • Povieme si prečo ľudia počas správne vykonaného pôstu pociťujú spokojnosť, vyrovnanosť a eufóriu – pocit šťastia bez zjavného dôvodu a ako si toto môžete dopriať aj vy.
 • Väčšina ľudí je presvedčených, že pôst je pre nich nevhodný, a my sa naučíme ako sa postupne dopracovať k tomu, aby ste si pôst mohli dopriať aj vy.
  UPOZORNENIE: Pôsty a seminár nie je vhodný pre nevládnych, podvyživených, psychicky chorých, ľudí s poruchami príjmu potravy, DM1, deti do 16 rokov a ľudí, ktorí majú akútne ochorenie alebo podstupujú intenzívnu liečbu.

Hodnotné bonusy

Čo získate navyše, keď sa rozhodnete zakúpiť si seminár: PÔST AKO SÚČASŤ ŽIVOTA MODERNÉHO ČLOVEKA

# BONUS č. 1: [E-BOOK] Päť najvýživnejších potravín sveta, vďaka ktorým budete vaše telo opäť vo forme. (A nie, nie je medzi nimi žiadna moderná, zahraničná a reklamnými trikmi uprednostňovaná superpotravina.)

# BONUS č. 2: [E-BOOK] Preklad najnovšej knihy o suchom pôste - The Phoenix Protocol - Dry Fasting for Rapid Healing and Radical Life Extension ( Phoenix protokol - Suchý post pre rýchle hojenie a radikálne predĺženie života)

# BONUS č. 3: [VIDEO] Zaujímavé rozhovory s ľudmi, ktorých pôst je súčasťou ich života už niekoľko rokov.

Ak ste sa dostali až sem, tak vás zaujíma už len jedna vec..

Koľko to celé bude stáť?

My ľudia vo svojej podstate leniví a máme radi skratky. Veríme, že niekto iný urobí veci za nás. Napríklad vymyslí nejakú zázračnú "pirulku", vďaka ktorej sa budeme cítiť dobre, nabudí silu a elán. Na doplnky výživy a dotoxikačné kúry sme schopní vyhodiť množstvo finančných prostriedkov.

Lenže...

bez želeného efektu. Je potrebné si uvedomiť, že žiadny umelo vytvorený prípravok, nevie urobiť to, čo je telu prirodzené - očistiť sa samé - stačí mu vytvoriť vhodné podmienky - byť chvíľu bez jedla.

Tiež som hľadala celý život skratky a díleri sa tešili mojej naivite. V jednom období života som sa zo zúfalstva prihlásila na nie lacný (394,- EUR) detoxikačný pobyt, ktorý som následne stornovala a zapísala sa do poradovníka na liečené hladovanie. Aj to som napokon zrušila - dôvodom bola kombinácia strachu z neznámeho a ešte vyššia investícia.

Nakoniec..

som zobrala veci do svojich rúk a začala študovať a skúšať. Opäť študovať, ísť do hĺbky a porovnávať viaceré zdroje a samozrejme robiť veci lepšie a lepšie. Finančné investície boli oveľa nižšie (kúpa kníh) ale zato mi to zabralo oveľa viac času (štúdium písaného textu a aj videí) a konečné praktizovania a anylyzovanie.

Ako sa hovorí, čas sú peniaze a vlastné skúsenosti sú na nezaplatenie.

Hodnota semináru by kľudne mohla byť totožná s detoxikačným pobytom v cene 394,- EUR, pretože vedomosti, ktoré získate, sa nedajú porovnať s jednorázovou "komerčnou akciou". Okrem toho v cene máte aj 3 hodnotné bonusy v sume ...Napriek tomu,  bude konečná cena semináru polovičná a teda 197,- €.

Navyše široký rozsah získaných vedomostí má doživotnú platnosť. Sú využiteľné v každodennom živote - poznanie o vlastnom tele a jeho pochodoch patrí k elementárnym znalostiam každého človeka. Garantujem vám, že po seminári už nenaletíte žiadnemu dílerovi a každá jedna očista vás po absolvovaní semináru bude stáť rovných 0,-€. Áno, presne toľko je potrebné investovať do vykonia tej pravej očisty v podobe pôstu, ktorý ako jediný pôsobí na bunkovej úrovni.

Keďže ide o predpredaj, mám pre vás teraz špeciálnu uvádzaciu cenu:

Len 87,- €

Táto uvádzacie cena je časovo obmedzená a po (dátum) sa bude predávať za plnú sumu a to 197,-€.

Pozrite, čo napísali účastníci pôstu pod mojím vedením