Idem do toho Monika, chcem mať dokonalú postavu a pevné zdravie, vďaka KETO stravovaniu!

Patríte medzi ľudí, ktorí

- idú radi "na vec" ale nemajú časť zisťovať informácie
- pozorne sledujete články, premeny ľudí, návody na internete ale neviete ako reálne začať
- začali ste niektorú z nízkosacharidových diét ako LC, paleo, AIP, SCD a možno aj KETO ale uspokojivé výsledky stále neprichádzajú
- máte radi jednoduché veci a hodil by sa jedálniček
- celé tá zmena sa vám zdá stresujúca lebo neviete ako to zosúladiť s bežným životom doma, v práci, na výletoch
- málo alebo dokonca vôbec nemáte čas variť?

Hoďte svoje starosti na moje plecia!

Rozumiem, že uhradením objednávky získam okamžitý prístup k PRÉMIOVÉMU SÚBORU, kde sa v pár krokoch naučím :

 • 1
  Základné princípy keto stravovania a ako ich okamžite zapracovať do praxe
 • 2
  Rýchlo a bez zbytočných obtiaží adaptovať sa na spaľovanie tuku
 • 3
  Ako si zostaviť kvalitný jedálniček bez pracného počítania kalórií
 • 4
  Ako si zorganizovať čas v kuchyni a vedieť si s ľahkosťou poradiť v bežných životných situáciách - jedlo doma aj mimo domu
 • 5
  Ako sa za pomerne krátky čas a bez stresu dopracovať k 2 jedlám denne (plánovanému pôstu) a bez pocitu hladu zvládnuť aj celodenný pôst
 • 6
  Ako v čo najkratšom horizonte dosiahnuť prirodzený omladzujúci a ozdravný efekt keto stravovania
 • 7
  Ako sa raz a navždy zbaviť "Cukrového démona" a vyberať si jedlo, ktoré moje zdravie podporuje.

Keto stravovanie

Rozumiem, že vďaka skvelým bonusom, sa konečne dokopem k zmene životného štýlu po ktorom tak dlho túžim a vďaka ktorému už mnoho ľudí dosiahlo vysnívanú postavu a dokonalé zdravie:

 • # EXTRA BONUS - PARTNER
  Jedálniček na 14 dní osobitne pre dámy a osobitne pre pánov.
 • # EXTRA BONUS - TIPY
  Dva tajné tipy ako telo donútiť spaľovať tuky čo najskôr a čo najskôr ťažiť zo zdravotných benefitov keto stravovania
 • # EXTRA BONUS - RECEPTY
  Pár jednoduchých rýchlych receptov. Výhodou je ich variabilita a teda možnosť pripraviť ich najmenej na 10 rôznych spôsobov. Vhodné aj pre úplných začiatočníkov.
 • # EXTRA BONUS - ORIGINALITA
  Konzumuje sa len skutočné jedlo. Žiadne kašičky, "polystyrénové" chleby, prášky, celý deň iba zelenina, nemastné, neslané jedlá a nápoje. Jedlo pre skutočné dámy a ozajstných chlapov, ktoré si budete vedieť objednať aj v spoločnosti tak, aby ste na seba zbytočne priťahovali pozornosť.
 • #EXTRA BONUS - TRIKY
  Jednoduchosť do života. K dispozícii sú prehľadné tabuľky, skratky a prevodníky.
 • # EXTRA BONUS - VIP
  Dostanem produkt so svoju VIP skupinu na FB - vstup je umožnený len po kúpe produktu. Odozva na otázky do 24 hodín.
 • # EXTRA BONUS - ČISTOTA
  Produkt rešpektujúci zdravotné hľadisko. Jedálniček je zostavený bez alergénov: obilnín, mliečnych výrobkov, orechov, jadier, semienok a solanínovej zeleniny. Vhodné aj pre AIP. Nazaväzuje vás ku kúpe určitého druhu potravín a doplnkov.
 • # EXTRA BONUS - LÁSKA
  Všetko je pripravené tak, aby vás to bavilo - ZAMILUJETE SA do svojho nového životného štýlu hneď na prvý krát.

Rozumiem, že bez overených informácií môžem v začiatkoch a aj neskôr narobiť veľa zbytočných chýb, čo mi oddiali výsledky môjho vysnívaného cieľa.

Faktom je, že väčšina ľudí má skreslené informácie o tom, čo je skutočné keto stravovanie. Preto neočakávajte:

 1. Náhradu jedál
 2. Krátkodobú diétu
 3. Strácanie času s nahadzovaním do tabuliek

paleo bielkovinyBudeme:

 1. Pripravovať jedlo zo skutočných potravín
 2. Naštartujeme plnohodnotný životný štýl
 3.  V krátkej dobe si začnete užívať benefity keto stravovania s dvomi alebo dokonca jedným jednom denne.

* KETO stravovanie nie je vhodné pre ľudí, ktorí užívajú lieky na zníženie kyseliny v žalúdku tiež ľudí s neschopnosťou tráviť tuky a hypoglykémiou.

Keto stravovanie je skvelý životný štýl, ktorý pomohol už mnohým ľuďom a vďaka nemu sa tešia z lepšej fyzickej a psychickej kondície! Ak so mnou súhlasíte nie je na čo čakať!

Cena: 77,- EUR

Zvýhodnená prázdninová cena 37,- EUR

Vyplňte svoju PRIHLÁŠKU

a získajte PRÉMIOVÝ SÚBOR už dnes!

Ak nebudete spokojný, vrátim Vám celú čiastku. Otestujte 14 dňový jedálniček a ak nebudete spokojný vrátim vám peniaze. Stačí mi poslať súbor s fotkami na ktorých budú jedlá, ktoré ste si pripravovali. Prečo? Nechcem podporovať večných odkladačov, ktorí majú kopu výhovoriek a do akcie sa vôbec nepustia.

UPOZORNENIE: Manuál je v elektronickej podobe - po uhradení si ho môžete stiahnuť do PC a následne podľa potrieb vytlačiť len určité strany. Aj takouto formou sa podieľam na nevytváraní zbytočného odpadu.

V prípade záujmu ma kontaktujte na e-mail: info@monikakomorasova.sk.

Čo hovoria o produkte tí, čo ho už vlastnia?

Musím povedať, že produkt mi pomohol vo všetkých oblastiach, všetky informácie boli potrebné a prospešné, no najviac mi pomohol jedálny lístok, ktorý sa dá po 2 týždňoch zopakovať zas a že sa konkrétne dni dali vymeniť, keď som napríklad zabudla kúpiť pečeň a pod. Variabilita super, ako som už spomenula hore, dá sa zopakovať po 2 týždňoch a vymieňať dni v prípade potreby a tiež použiť inú podobu receptu. Tento produkt je podľa vhodný pre všetkých, ktorí majú akékoľvek autoimun.ochorenia, vysoký tlak, cholesterol, alergie, intolerancie, ľudia po CMP a hlavne ľudia s nadváhou, lebo ja som dala za 2 týždňe dole 3 kg a zistila som, že 2x za deň jesť je až, až. Boli dni ku koncu, keď stačilo aj raz a hlavne , že chuť na sladké už neprichádza vôbec ☺ Už mi je niekedy aj to ovocie ktoré môžem jesť sladké. Ďakujem veľmi pekne, Monika 😇 , pokračujem ďalej, robím veľa jedál aj rodine a celkom sa im to páči 🙏. Verím, žebudeš mať len a len pozitívnu odozvu. Prajem ešte veľa úspechov a nových nápadov 🍀❤

Miriam Zárubová

Mesiac pred tým než som začala s vašim jedálničkom,som sa držala nízkosacharidového stravovania. Jedla som aj mliečne a orechy, hoci mám autoimunit. ochorenie.Potom som zistila,že sa zameriavate na vyzdravenie z AO, tak som prešla po mesiaci na tento jedálniček. Pre mňa bolo prínosné,že som sa dozvedela,čo škrtnúť z jedálnička, aby uzdravovanie prebiehalo rýchlejšie. Prínosné sú v manuály všetky informácie,ktoré som zavádzala do praxe.Pre mňa hlavne info,ako si zvýšiť tvorbu HCL. Tým,že som mala rôzne ťažkosti - teploty, šialená únava,vracačky a hnačky, diskutovali sme po telefone-to bola veľká podpora pre mňa, aby som v tom nespanikárila.Tiež ma povzbudilo, že ste boli vychudnutá a vegetariánka-to je tiež môj príbeh.To všetko ma posilňuje. Ale beriem to už ako životný štýl,nevnímam to ako obmedzovanie. Pečivo mi nechýba,čokoládu si ale sem tam dávam-90percent. Beriem aj výživové doplnky, bez toho horčíka by som bola v keli. A hlavne mi nechýba tá ťažoba v žalúdku po jedle... a výborné je,že keď sa niekde zaseknem,mám sa kde opýtať,a dáte mi odpoveď buď vo videách,alebo na fb stránke. Jedálniček je zostavený super a pestro a naučí človeka ,ako potom sám pokračuje ďalej s vlastnou fantáziou. Držala som sa ho pár dní,a potom som pridala viac sacharidov v koreňovej zeleniny -tak som to cítila,takže nedodržiavala som ho presne ale čerpám z neho stále... Produkt je vhodný pre chorých ludí,tí,čo chcú len schudnúť,by ho vnímali asi ako obmedzujúci.

Miriam Topolnická

Mám za sebou 14 dní podľa keto jedálnička od Moniky. Bolo to pre mňa veľmi poučné. Mám čo ešte robiť s efektivitou prípravy jedla a predstavou, koľko treba nakúpiť potravín. Najväčšiu zmenu cítim v tom, že mám radosť z toho čo si pripravím. Moje telo sa úplne raduje keď varím. Riadne si viem to jedlo potom aj vychutnať. Poučenie mám, že nesmiem podceňovať pitný režim a dopĺnanie draslíka a horčíka. Dnes keď som bola na nákup tak som sama rozmýšľala čo by som si pripravila a tak mám na platni vývar z morky ala Monika s bielym vínom 🎉 Idem pokračovať ďalej tak pre radosť. Ďakujem Monika Komorášová za zrozumiteľný manuál.

Lenka Halásová

Bola som úplný nováčik. Predtým som bola cca 1,5 roka na bezlepkovej, bezlaktózovej a nízkohistamínovej diéte a pár mesiacov aj na bezmliečnej diéte. Manuál je úžasný a pomohla mi z neho každá jedna veta. Pochopila som princíp stravovania, akú reakciu tela mám ako nováčik očakávať a ako to zvládnuť, dostala som jedálniček s originálnymi kombináciami surovín a recepty, ktoré by som sama nevymyslela. Jedálny lístok je prehľadný, jedlá jednoduché a chutné, prakticky zostavený, naozaj sa dá navariť aj na viac dní. Pre mňa to bola veľmi príjemná zmena jedálnička. Podľa mňa jedálniček nie je celkom vhodný pre histaminikov. Treba zamieňať problémové potraviny (u mňa kuracie mäso, pečene, ryby v konzerve aj čerstvé ryby, ocot, káva) a ak si chcem navariť na 2 dni, bez Daosinu to nejde. Počas ďalšieho mesiaca plánujem zo stravy vyradiť vajcia. Dlhodobo by som na tých zvyšných potravinách asi nevydržala. Preto som zvedavá na finálnu verziu, postupné pridávanie ďalších potravín a prechod na 2 jedlá denne. Veľmi pekne Vám ďakujem za rady a rýchle odpovede, keď som potrebovala niečo v jedálničku zameniť. Počas 4 týždňov stravovania sa podľa jedálnička upraveného podľa mojich potrieb, som si všimla niekoľko zmien, Vypadáva mi menej vlasov. Nemám chuť na sladké. Nemám vlčí hlad a dokážem s pocitom hladu bez problémov fungovať aj niekoľko hodín. Predtým som mávala od hladu slabosť a triašku a keď som sa najedla v inom čase, ako som bola zvyknutá, veľmi ma rozbolel žalúdok a nafúklo ma. Teraz jem niekedy 3x, niekedy 2x denne, bez tráviacich ťažkostí. Úplne mi vymizol predmenštruačný syndróm. Za 4 týždne som bez zvýšenej fyzickej aktivity schudla zo 62kg na 57,5 kg. Hneď prvý týždeň počas odvodňovania 3,5 kg. Priznávam, prvý a šiesty deň od začatia s keto stravovaním som po pár rokoch bola aj na lymfomasáži. Ale nikdy som nebola na chudnutie, vždy som bola nervózna a nikdy som nevydržala. Jediný problém, ktorý nezmizol a ani nevidím zlepšenie, je môj ekzém na tvári. Práveže som mala zo začiatku pocit, že sa mi pleť začala trošku viac vysúšať a že sa mi trošičku rozšíril. Možnou príčinou je konzumácia vajec vo väčšom množstve, ako som bola zvyknutá. Preto chcem počas ďalšieho mesiaca vyradiť z jedálnička vajcia.

Jana Š.