E-mail je na ceste k vám, dorazí do vašej schránky v priebehu 10 minút. Medzitým porozmýšľajte, ako si konečne začať užívať život. Nepotrebujete k tomu cudzie návody na šťastie, stačí nazrieť do svojho vnútra a objaviť svoj nekonečný potenciál. Dobrá správa je: Nepotrebujete k tomu zložité návody a techniky! Riešenie je veľmi jednoduché, často k tomu stačí jeden rozhovor.

Ako objaviť svoju prirodzenosť a intuíciu

najlepsi osobny koucing

Spoznajte tajomstvo troch princípov, ktoré vám zjednodušia život vo všetkých oblastiach života: rozvinú tvorivosť, zlepšia vzťahy, napomôžu ľahkému rozhodovaniu, zbavia strachu, závislostí a prinesú rozmach v pracovnej oblasti.

Nie je potrebné sa meniť, učiť sa, pracovať na sebe. Naopak. Cesta k vlastnému šťastiu nie je komplikovaná, pretože je to naše prirodzené nastavenie. Prestaňte na sebe chvíľu pracovať a ja vám pomôžem spomenúť si.

 

Častokrát rozmýšľate, čo sa deje, keď máte zlú náladu, ľahko sa rozčúlite, máte pocit, že ste pod neustálym tlakom, práca vám nejde akoby "od ruky", máte vietor v peňaženke a ešte k tomu podozrievate partnera, že vás už neľúbi?

Možno toto všetko zažívate denno-denne a okrem toho ste neustále v strese, snažíte sa o dokonalosť, plníte želania iných a ste tu pre všetkých, len nie pre seba. Čítate motivačné knihy, držíte sa zaručených rád do života, a dokonca ste absolvovali prednášky či kurzy, no výsledok vás neuspokojil?

Praktizujete rôzne techniky, meditujete a transformujete "zlé pocity na tie dobré" ale nič pozitívne sa nedeje? Dokonca vás toto všetko vyčerpáva, ste otrávený a rozmýšľate prečo vám to nejde?

Ovládajú vás presvedčenia:

 • nie som dosť dobrý
 • nemám dostatok nápadov
 • nedokážem sa presadiť
 • mám nízke sebavedomie
 • neviem si plniť sny
 • potrebujem ..., aby som získal ...
 • chýba mi motivácia
 • mám zlého šéfa
 • ťahá sa to so mnou od detstva, atď...

Vypočuli ste si už mnohé názory a máte z toho poriadny zmätok? Dúfate, že vo vašej hlave to prestane vrieť ako v horúcom kotli a konečne nájdete cestu, s ktorou sa vám vráti duševný pokoj a radosť zo života?

Vážne si myslíte, že pre svoj šťastný život potrebujete vedieť stratégie a dokonalé techniky?

Určite tušíte, že je to inak. Čo keby som vám prezradila jedno veľké tajomstvo?

 • že so všetkým, čo k šťastnému životu potrebujete, ste sa už narodili
 • a nepotrebujete cudzie návody na svoj vlastný život

Je osobný rozvoj pre každého alebo čo sa tu vlastne deje?

Kto sa raz zamotá do sietí myšlienok o vlastnej nedokonalosti, ťažko odolá nutkaniu zlepšovať sa. Nadobudla som presvedčenie, že musím za každých okolností byť pohotová, vždy dobre naladená a usmievavá. Pri rozhovore používať rôzne stratégie, byť vtipná a vždy poznať odpoveď. Mojim krédom bolo vždy mať všetko pod kontrolou! Ale:

 • Čím viac som sa snažila, tým som bola unavenejšia a nespokojnejšia.
 • Čím viac techník, zmien, metód, transformácii a neviem čoho som ovládala, tým viac som sa v tom strácala.

Niekde v podvedomí som tušila, že musí existovať jednoduchšia cesta. A tak som si povedala: Dosť! Koniec pozitívnemu mysleniu, osobnému rozvoju a pretvárke.

Prestala som sa hľadať a objavila som riešenie!

Po nejakej dobe mi raz v schránke pristála pozvánka na webinár - Porozumenie ľudskej mysli. "Čo je to za nezmysel?" povedala som si. "Ďalší návod na šťastie?"

Zvedavosť bola silnejšia a webinár som si pozrela. Tak som odštartovala cestu za poznaním, ako v skutočnosti funguje naša myseľ. Objavila som tri princípy, ktoré zjednodušili môj život.

Čo sa stalo?

UVEDOMILA SOM SI, že nie som "pokazená". Že všetky moje starosti, strach, prekážky a problémy sú častokrát vytvorené len v mojej hlave a nemajú reálny základ. Zistila som, že vonkajší svet nemá nič spoločného s mojimi pocitmi a obrátila som svoju pozornosť smerom dovnútra. Konečne mi všetko začalo dávať zmysel, stačilo pochopiť súvislosť medzi myšlienkami a prosperitou vo všetkých stránkach môjho života.

Nesmierne sa mi uľavilo a konečne som si začala život užívať naplno.

Čo majú myšlienky spoločné s vaším trávením?

Úplne všetko. Pokiaľ sme v neustálom strese a trápení, ani naše trávenie neprebieha tak, ako má. Je dokázané, že zotrvávanie v negatívnych pocitoch mení celú našu "chémiu". Oslabuje sa imunita a tak sme ľahšie náchylní na choroby.

Súhlasíte so mnou, že jedine vzájomným prepojením sa dosiahne trvalé zlepšenie zdravotného stavu? Preto som sa rozhodla podeliť sa o skúsenosť s objavením troch princípov prostredníctvom konzultácií.

Jednoduchá cesta k skvelému životu je tu pre všetkých!

Je to pravda. Náhody neexistujú. Určite nie je náhoda, že vás intuícia doviedla na tieto stránky. Potrebujete konečne, aby ste ju opäť objavili a ja vám môžem ukázať, ako na to. Nebojte sa, nie je to zložité a nepotrebujete sa nič učiť. Zabudli ste? Návod na skvelý život máte od narodenia a ja vám v spoločnom rozhovore pomôžem spomenúť si.

 • objavíte svoju jedinečnosť a originalitu
 • odhalíte tajomstvo šťastných vzťahov
 • doprajete si radosť a duševnú pohodu
 • strach prestane riadiť váš život
 • pri relizácii vlastných nápadov zabudete na slová: nedá sa, nemôžem, je to zložité, chýba mi
 • začnete si plniť sny
 • získate jedinečný plán na svoj osobný život

Čo vás čaká?

Rozhovor prebieha online cez: Skype, videochat, Face Time. Máte domácu pohodu a môžete si k tomu urobiť svoj obľúbený nápoj. Zabezpečte si v danú hodinu prostredie, kde vás nikto nebude rušiť a budete mať hodinku len pre seba, celkom tak, akoby ste si chceli vychutnať chvíľu pri počúvaní obľúbenej hudby.

Najlepšie fungujú jednoduché veci, preto nečakajte nič zložité.

Poviete mi len to, čo mi chcete povedať, prípadne budem rozprávať ja. Ak budete mať chuť priebežne sa budete pýtať. V priebehu rozhovoru si rozpamätáte na určité situácie, kedy ste tri princípy využili. Prípadne si povieme príklady zo života, kedy ich využívame a len sme si to neuvedomovali.

Toto poznanie si následne začnete uvedomovať viac a viac v bežnom živote a stane sa prirodzenou súčasťou vašho života.

Čo sa na konzultácii určite nedozviete

 • Nebudem vás nič učiť: žiadne techniky, metódy, riešenia, priťahovanie si vecí alebo situácii do života.
 • Nedám vám nástroje ako meniť svoje nálady, pocity ani návod, čo máte robiť v nejakej situácii.
 • Nebudeme robiť analýzu vašej osobnosti, detstva, rodičov, ani vzťahov z minulosti, či súčasnosti.
 • Nebudeme nič odblokovávať, robiť rodinné konštalácie alebo hľadať súvislosti v astrológii.
 • Nebudeme hľadať negatívne vzorce vo vašej mysli a pracovať na programoch.
 • Nedozviete sa nič z oblasti ezoteriky, duchovna, mystických vecí, veštenia, kartárstva, afirmácií alebo ako sa opraviť.

Ľudí nie je potrebné opravovať. Jediné, čo  potrebujeme vedieť, je pravda o tom, ako funguje naša myseľ! Znalosť troch princípov nepatrí do oblasti osobného rozvoja, napriek tomu vám pomôže objaviť, čo vo vás v skutočnosti naozaj je.

Princípy nie sú moja teória, je to niečo, čo si môžete hneď vo svojom živote vyskúšať.

Nezmeškajte príležitosť žiť život podľa svojich predstáv

Vážne..... Nezmeškajte to!

Máme na výber. Je na každom z nás ako prežijeme svoj život, mojou úlohou je ukázať vám, ako to ide ľahšie a zábavnejšie. Uvedomenie si vlastných myšlienok vám pomôže viac ako čokoľvek iné. Pritom je to naozaj veľmi jednoduché. Tak príliš dlho nerozmýšľajte, každý deň totiž stojí za to prežiť ho úplne naplno.

Keď to zhrnieme, môžete si za 27, EUR kúpiť jeden obed v Tatrách alebo sa počas 60 minútového rozhovoru* dozvedieť všetko o tom, ako fungujeme, a tak dosiahnuť prosperitu vo všetkých oblastiach života. Mať naplnený vzťah, zbaviť sa strachu a stresu, plniť si sny, byť sám sebou a hlavne- zobudiť svoju intuíciu, prirodzenosť a mať svoj vlastný jedinečný návod na skvelý život!

Viete, čo je na tom najlepšie? Už žiadny iný návod nikdy potrebovať nebudete!

*Rozhovor je možné realizovať na živom stretnutí, cez skype, videochat alebo Face time - vždy je potrebné dohodnúť stretnutie vopred.